Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Lütfen aşağıdaki kullanım şartlarını dikkatlice okuyunuz. Kayısı Kent Turizm web sitesini kullanarak aşağıdaki koşulları kabul etmiş olursunuz.

  1. Telif Hakkı

Kayısı Kent Turizm web sitesinde yer alan tüm içerik, yazılım, tasarım, grafikler ve diğer materyaller telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet haklarıyla korunmaktadır. İzin almadan kopyalanması, dağıtılması, değiştirilmesi veya ticari amaçlarla kullanılması yasaktır.

  1. İçerik ve Sorumluluk

Web sitemizde yer alan bilgiler genel bilgilendirme amacıyla sağlanmaktadır. Bu bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamaya çalışsak da, herhangi bir hata veya eksiklikten kaynaklanan sorumluluk kabul etmiyoruz. Kayısı Kent Turizm, web sitesinde yer alan bilgilerin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan veya kayıptan sorumlu tutulamaz.

  1. Harici Bağlantılar

Web sitemizde harici web sitelerine yönlendiren bağlantılar bulunabilir. Bu bağlantılar üzerindeki içeriğin doğruluğu ve güvenilirliği konusunda kontrolümüz olmadığından, bu web sitelerinin kullanımından veya içeriklerinden kaynaklanan herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

  1. Hizmet Değişiklikleri

Kayısı Kent Turizm, web sitesinde sunulan hizmetler, ürünler ve fiyatlar konusunda önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu değişikliklerden kaynaklanan herhangi bir zarardan veya kayıptan sorumlu tutulamaz.

  1. Kullanıcı Sorumluluğu

Web sitemizi kullanırken yasalara uymayı ve diğer kullanıcıların haklarını ihlal etmemeyi kabul edersiniz. Web sitemizi kötüye kullanmak, izinsiz erişim girişimlerinde bulunmak veya diğer kullanıcılara zarar vermek kesinlikle yasaktır.

  1. Gizlilik Politikası

Kayısı Kent Turizm web sitesinin gizlilik politikasını okuyunuz. Bu politika, kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığını, kullanıldığını ve korunduğunu açıklar.

  1. İletişim

Web sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Soru, öneri veya şikayetlerinizi memnuniyetle karşılarız.

Bizden Haberdar Olmak İçin Ücretsiz E-Bültene Katılın E-postanız ile kayıt olun web sitemizden en son gelişmelerini mail ile takip edin... İndirimler ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun.

YENİLİKLER, SEYAHAT BİLGİLERİ VE DİLEDİĞİNİZ HER ŞEYDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN

BİZİ TAKİPTE KALIN.

x